Welkom op de webpagina van groep 4A!


Via deze groepspagina houden we u op de hoogte van de komende activiteiten.


Agenda:
                                          

*Wo.    16 mei: Spreekbeurt Jelle + Jarig Maud!
                         TAFELDIPLOMA!

*Ma.    21 mei: Tweede Pinksterdag - vrij.

*Di.      22 mei: Studiedag - vrij.

*Wo.    23 mei: TAFELDIPLOMA!

*Vr.      25 mei: 
Luizencontrôle + Spreekbeurt Juliette +                                              TAFELDIPLOMA!

*Za.     26 mei: Jarig Jade!

*Ma.    27 mei: TAFELDIPLOMA!

*Di.      29 mei: Boekbespreking Jade en Afscheid van juf Pien!

*Wo.    30 mei: IEDEREEN TAFELDIPLOMA 1 GEHAALD!?                
*Vr.      01 jun.: Spreekbeurt Matthijs + TAFELDIPLOMA!

*Ma.    04 jun.: TAFELDIPLOMA!

*Di. 05 t/m vr. 08 jun.: A4D!

*Di.      05 jun.: Boekbespreking Pieter + TAFELDIPLOMA!

*Wo.    06 jun.: VERJAARDAGSDAG JUFFEN EN MEESTERS VAN 
                         DE GROEPEN 3 & 4 = VERKLEED OP SCHOOL 
                         KOMEN = SPEELKAART SPELLETJES DOEN =
                         PANNENKOEKEN ETEN = VERKLEEDKLEREN                                       MODESHOW.

*Vr.      08 jun.: 
Spreekbeurt Rosa + Jarig Lucas + TAFELDIPLOMA!

*Ma.     11 jun.: TAFELDIPLOMA!


*Di.      12 jun.: Jarig Quinten en Studiedag - vrij.

*Wo.    13 jun.: 
Spreekbeurt Lucas + TAFELDIPLOMA!


*Do.     14 jun.: Jarig Thom!

*Vr.      15 jun.: SCHOOLREISJE NAAR SCHATEILAND ZEUMEREN!

*Zo.      17 jun.: Vaderdag.

*Ma.     18 jun.: NAAR STUDIO SNUGGER!
                         en Oefentoets Cito Leestempo.

*Di.       19 jun.: Jarig Daan en CITO EINDTOETS DAG 1.

*Do.      21 jun.: CITO EINDTOETS DAG 2 = KLAAR!

*Vr.       22 jun.: 
Spreekbeurt Maud + Uitloopdag Cito E-toetsen.


*Zo.      24 jun.: Jarig Joep!

*Di.       26 jun.: Boekbespreking Milou + TAFELDIPLOMA!

*Vr.       29 jun.: 
Spreekbeurt Quinten + Klassenindeling nieuwe                                      schooljaar.

*Ma.      02 jul.: Spreekbeurt Quirine én Boekbespreking Stijn!

*Di.      03 jul.: Spreekbeurt Daan en Boekbespreking Eva vd B!


*Wo.      04 jul.: 
Spreekbeurt Lotte!

*Vr.        06 jul.: Spreekbeurt Stijn en Boekbespreking Matthijs!

*Ma.      09 jul.: Spreekbeurt Rosalie en Boekbespreking Daan!

*Di.       10 jul.: Spreekbeurt Just + TAFELDIPLOMA!

*Wo.      11 jul.: Spreekbeurt Chris!


*Do.       12 jul.: Afscheidsmusical gr. 8!

*Vr.        13 jul.: 
IEDEREEN TAFELDIPLOMA 2 GEHAALD!?
                          EINDRAPPORT!


*Za.       14 jul.: Jarig Daniel!

*Ma.      16 jul.: Spreekbeurt Thom!

*Di.       17 jul.: Spreekbeurt Julian én Klasse(n)feest mét DJ AXEL!

*Wo.      18 jul.: Schoonmaakochtend en Klasse(n) ouders!

*Do.       19 jul.: Spreekbeurt Otto en Kennismakingsochtend in de                                  nieuwe groep!

*Vr. 20 jul. t/m zo. 02 sept.: ZOMERVAKANTIE!
 






In de volgende powerpoint presentatie zijn de belangrijkste zaken voor groep 4 gedurende het schooljaar door terug te vinden (zoals die ook aan bod kwamen op de informatie en kennismaking avond aan het begin van het schooljaar op woensdagavond 13 sept.):

                   PP informatie en kennismaking avond.ppt       



Op 
rekengebied in groep 4 wordt van de kinderen verwacht dat ze de vriendjes van 10 en de vrienden van 100 (hartensommen) weten, dat ze de sommen t/m 20 en de tafels van 1 t/m 5 en 10 geautomatiseerd hebben (= snel uit het hoofd kunnen antwoorden!), dat ze sommen t/m 100 (+ én -!) en de tafels van 6, 7, 8, 9, 11 en 12 kunnen uitrekenen en dat ze met klokkijken de hele en de halve uren en de kwartieren kunnen benoemen en als het even kan ook de vijf en tien minuten over en voor.

Voor spelling in groep 4 wordt van de kinderen verwacht dat ze de spelling-afspraken van groep 4 kunnen toepassen. Hieronder volgen de spelling-afspraken zoals onze methode 'Spelling op maat' ze hanteert in groep 4 (staat het blok schuin en onderstreept, dan betekent dat dat we daar dan in de klas mee bezig zijn):


Woorden blok  1           Woorden blok 5           

Woorden blok  2           Woorden blok 6                             
Woorden blok  3           Woorden blok 7  

Woorden blok  4
           Woorden blok 8   
              

De kinderen hebben 2 wachtwoorden:

* Eén wachtwoord is voor het programma Ambrasoft. De kinderen kunnen hier hun reken-, taal- en spellingvaardigheid oefenen.
* Het andere wachtwoord is voor het programma Nieuwsbegrip. Dit programma is gericht op het begrijpend lezen. 


Voor leuke, interessante en vooral leerzame links, surf naar:

http://www.meestermeepvoorgroep4kids.yurls.net/nl/page/  


 

 


Groep 4 A

Sorteren op:
TitelDatumPopulariteitActiefReacties
Themamarkt Duurzaamheid Lees meer »
Themamarkt Duurzaamheid Lees meer »
Onderzoekend en ontwerpend leren: "De duurzame kermis" Lees meer »
SCHOOLVOETBALTOERNOOI Lees meer »
PAASONTBIJT Lees meer »
 
Pagina 1 van 4Eerste   Vorige   [1]  2  3  4  Volgende   Laatste   

Fabritiusschool (hoofdlocatie)

Fabritiuslaan 52
1213 CT Hilversum

T (035) - 621 17 02
E fhigler@fabritiusschool.nl

Fabritiusschool (2e locatie)

Egelantierstraat 115
1214 EC Hilversum

T (035) - 624 19 05
E fhigler@fabritiusschool.nl